Hakkımızda

1996 Yılında 10 Mt lik Güpür Makinalası ile Sektöre girmiştir.1997 yılında Beyaz Eşya Yan Sanayisi olarak üretime başlamıştır.2002 yılında Yeni Fabrika binasına taşınmıştır.2003 yılında Makine Parkurunu genişletmeye başlamıştır.2004 yılında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi alınmıştır.2018 Yılında Tekstil Fabrikamız devreye girmiştir.

BOLPARSAN A.Ş. modelleri 2004 ve 2019 yılları arasında değişen 25 Mt lik Saurer ve Lasser marka brode makinalarıyla tül perde ve giyim sektörünün önde gelen firmalarıyla çalışmakta ve kendi bünyesinde nakış tamir ve kalite kontrol bölümlerini de barındırmaktadır.

2009 yılı içerisinde mevcut olan 2 adet brode makinamıza kort sistemleri takılmıştır. İşletmemiz 0,5 milyon metre kordlu desenler ve 2 milyon metre düz desen işleme kapasitesine de sahiptir.

Vizyonumuz

Brode ve Tekstil sektörlerinde kendimizi sürekli geliştirerek ve yatırımlar yaparak, ulusal ve uluslararası pazarda piyasalarda tanınan ve güvenilen bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Zamanında, bilinçli ve verimlilik esaslarına dayanan bir üretim anlayışı, bütün birimlerce benimsenmiş Toplam Kalite Yönetim Sistemi, etkin bir Kalıphane ayrıca yenilikçi, çağdaş, eğitime önem veren teknolojik gelişmeleri takip eden bir yönetim anlayışıdır.

Hedeflerimiz

Bu sektöre kendi içimizde gerçekleştirdiğimiz özgün desen tasarımları ile katkı sağlamayı hedefliyoruz. Ürün yelpazemizi zenginleştirip hedef pazarlarımızdaki fuarlara katılımcı olarak yer alacak ve müşteri portföyümüzü genişleteceğiz.

Bölümlerimiz

Tekstil alanımızda 3 ayrı bölüm bulunmaktadır.
BrodeÖrmeve Zemin

Ürünlerimiz

Müşterilerimizin istediği desenler dışında da kendimize özgü desen tasarımlarımızla de hizmetinizdeyiz.

REFERANSLARIMIZ

İLETİŞİM
BİLGİLERİ

Akçakavak Köyü. Yeni Akçakavak Köyü Sokak No: 11/1

MERKEZ / BOLU

+90 374 245 17 56 – 57

İletişim için