Hakkımızda

BOLPARSAN A.Ş. 20 yılı aşan bir süredir sac metal şekillendirme kalıpları, sac parça ve komponentlerinin seri üretimi konusunda yıllık 10.000 ton sac işleme kapasitesi, 12.500 m² kapalı alanı, 12 adet hidrolik ve 29 adet eksantrik presten oluşan geniş makine parkuru, donanımlı ve etkin kalıphanesi, ve 280 kişiden oluşan personeliyle ülkemizin başlıca ana sanayileriyle işbirliği içerisinde çalışarak özverili ve sürekli gelişen bir profil sergilemektedir.

Bu bağlamda 5 adet ana sanayi ve bunlara bağlı 9 adet yan sanayiye zamanında üretim, maksimize edilmiş kalite ve etkinlik, sürekli proses iyileştirme prensipleriyle ürün tedarik eden BOLPARSAN A.Ş. müşteri ihtiyaçlarını üzerine odaklanmış, toplam kalite felsefesini benimsemiş, modern çalışma koşullarını uygulayan yapısıyla sürekli ve kararlı bir büyüme sergilemektedir.

Ayrıca BOLPARSAN A.Ş. modelleri 2004 ve 2017 yılları arasında değişen 9 adet 22 yard’lık Saurer ve Lasser marka brode makinalarıyla tül perde işleme sektörünün önde gelen firmalarıyla çalışmakta ve kendi bünyesinde nakış tamir ve kalite kontrol bölümlerini de barındırmaktadır.

2011 yılı içerisinde mevcut olan bütün brode makinalarına pul-kort sistemleri takılmış ve 1 milyon metre pul ve kortlu desenler işlenmiştir. Bunun yanında 2 milyon metre düz desen işleme kapasitesine de sahiptir.

2014 yılında yaptığımız yatırım ile bünyemize Raşel Örgü Bölümü oluşturularak, bünyemize 6 adet Raşel Örgü Makinesi alınmıştır.