BİZ KİMİZ

30 yılı aşan bir süredir sac metal şekillendirme kalıpları, sac parça ve komponentlerinin seri üretimi konusunda üstün tecrübesi, son teknoloji makine parkuru ve deneyimli personeli ile size vizyoner endüstri çözümleri sunuyoruz.

Bireysel bir teşebbüs olarak kurulan ve uzun yıllar BOLU Küçük Sanayi Bölgesinde üretime devam eden BOLPARSAN, öncelikle; cıvata ve somun üretiminde, sonraları beyaz eşya yan sanayisi olarak başarılı çalışmalarda bulunmuştur.

Türk sanayisindeki değişim ve gelişmelere paralel olarak üretim kapasitesini, çeşitliliğini ve kalite anlayışını sürekli geliştirerek 1997 yılına kadar üretim çalışmalarına devam eden BOLPARSAN, bu yıldan itibaren yeni ortakları ve yönetim kadrosuyla birlikte hızlı bir yeniden yapılanma ve büyüme sürecine girmiştir. Bu süreç içinde ARÇELİK Pişirici ve Isıtıcı Cihazlar İşletmesine yan sanayi olarak çalışmış, aynı zamanda kalıp üretimine de başlamıştır.

Bu önemli adımlar BOLPARSAN’ı daha büyük ve modern bir üretim tesisine geçmeye yöneltmiş ve 2002 yılında şu anki fabrikasına taşınmıştır. 12500 m² kapalı alanı, yıllık 100.000.000 adedi aşan üretim kapasitesi, modern pres ve makine parkı ile BOLPARSAN sürekli büyüyen ve genişleyen, emin adımlarla geleceğe doğru ilerleyen yapısını sürdürmektedir.